• Обновено
Беивеи Женски Летна Дневна Долна Половина Широка Нога Обични Панталони Дами Цветни Печати Плажа Салон Облека

Беивеи Женски Летна Дневна Долна Половина Широка Нога Обични Панталони Дами Цветни Печати Плажа Салон Облека

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Материјал-100% Полиестер.Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Жени Дневна Панталони, Палацо Панталони, Широк Нога Долги Панталони, Лабава Повик Панталони, Плажа Бохо Харем Панталони, Еластична Половината Хипи Панталони Тип На Шема : Цветен Принтбој : Црна, Сина, Бела, Црвена, Портокалова (По Избор)Големина : S-XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : полиестерваист : Висока Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа,Јогафеатури : 1. Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за сите дневни абење. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Палацо Панталони Со Широка Нога, Панталони Со Широк Струк, Еластични Панталони Со Долги Половини. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас