• Обновено
Инктастична Среќна Ханука Со Подарок За Фо И Снегулки Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Среќна Ханука Со Подарок За Фо И Снегулки Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

Прославете Ја Ханука со оваа симпатична лисица. Среќна Ханука Со Маица За Мали Лисици и Снегулки, совршена за зимските празници. Инктастична Среќна Ханука Со Лисица И Снегулки Маица Со Кратки Ракави Унисекс Ретро Хедер Црвена 5/6Т. Посакајте им На оние околу вас "Среќна Ханука" со оваа симпатична мала лисица. Совршен и за возрасни и за деца. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. божиќ зима симпатична празник прослават подарок дете предучилишна дете облека облека.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас