• Обновено
Cptfadh Женски Резервоари Блузи Лето Повик V Вратот Ракави Плетени Маици Кошули Градиент Печатење Серија Елек

Cptfadh Женски Резервоари Блузи Лето Повик V Вратот Ракави Плетени Маици Кошули Градиент Печатење Серија Елек

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

35" Големина : XL Биста : 114cm/44.16" Должина : 71cm/27.Машина за ладна вода миење или миење раце/Закачување или сушење/не избелувајте/Проверете ја листата со големини пред да нарачате ова е супер мек елек кој е лабав, лесен, дише и погоден за кожата, можете да го носите преку целата година, особено пролетта и летото.80"Length : 70cm/27. Кога ќе ја носите оваа туника, ќе добиете многу комплименти.56"Size : MBust : 102cm/40.35"Size : XLBust : 114cm/44. Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.80" Должина : 70cm/27.52"Length : 72cm/28.Големина : S Биста : 96cm/37.74" Големина : xxl Биста : 120cm/47.56" Големина : M Биста : 102cm/40.13" Женски тенкови врвови лето обични v вратот плетени маици без ракави кошули градиент серија за печатење елеци : Додатоци - за пролет, лето, fall и зима, оваа цветна туника изгледа одлично со фармерки или хеланки.88" Должина : 73cm/28.13" Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот.13"Size : SBust : 96cm/37.16"Length : 71cm/27.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас