• Обновено
Женски Летни Врвови Шупливи Долги Ракави Од Рамо Пуловер Чипка Лабави Женски Кошули

Женски Летни Врвови Шупливи Долги Ракави Од Рамо Пуловер Чипка Лабави Женски Кошули

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Пол : Женска Пригода : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : зима што добивате : 1 X женски топ-табела : . И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа.20"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96-101см/37,80-39,76" врат : 62,5 см/24,61" десен ракав : 65 см/25,59" лев ракав : 55 См/21,65" должина : 66 см/25,98"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 102-107см/40,16-42,13" врат : 63см/24,80" десен РАКАВ : 66СМ/25.77" Левиот РАКАВ : 58СМ/22.05" должина : 68см/26.77"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 108-113см/42.20" десен ракав : 68см/26.83" должина : 72см/28.49" врат : 63.85" Врат : 64см/25. Материјал : Изработен Е Од Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење.00" ДЕСЕН РАКАВ : 67см/26.35" услуга : НАШИТЕ ВРВОВИ КОРИСТАТ МЕКА и УДОБНА ТКАЕНИНА ,Би сакале да обезбедиме разумни услуги за да ги задоволиме вашите потреби.40" Вратот : 62см/24.44" должина : 70см/27. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет ,umn И Зима.56"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 114-119см/44.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас