• Обновено
eczipvz Мали Чевли Цртан Филм Бебе Еластични Чевли Дете Прво Не-лизга Животни Пешаци Бебе Чевли Воздух За Мали Момчиња

eczipvz Мали Чевли Цртан Филм Бебе Еластични Чевли Дете Прво Не-лизга Животни Пешаци Бебе Чевли Воздух За Мали Момчиња

DEN 172.64

Залиха
Во продавницата

Цртан Филм Бебе Новороденче Еластични Чевли Дете Прво Не-лизга Животни Пешаци Бебе Чевли Воздух За Дете Момче Стил : Повик,Мода, Партија. Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Пол : Девојки/Момчиња. Мода : Секојдневен. Изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на Мека рака, без никаква штета за вашето бебе. М, Значи Стандардна Ширина. Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина. и Шармантен дизајн на располагање, Направете го вашето бебе повеќе . Содржина на пакетот : 1 пар чевли за бебиња (Не Вклучувајќи кутија за чевли). Горен материјал за чевли : Памучна Ткаенина. Единствен материјал : Гума. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Должина На влошка=Должина на Стапалото+0,8 см Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,Меко Чувство На Рака, Без Никаква Штета за Вашето Бебе. Горен Материјал За Чевли : Памучна Ткаенина. Содржина На Пакетот : 1 Пар Чевли За Бебиња (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас