• Обновено
Лен Памук Платно Коктел Салфетки-Мозаични Плочки Акварел Марокански Витраж Инспириран Печатење Крпа Коктел Салфетки Од Лажица

Лен Памук Платно Коктел Салфетки-Мозаични Плочки Акварел Марокански Витраж Инспириран Печатење Крпа Коктел Салфетки Од Лажица

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Коктел Салфетки Мозаик Маракеш Морокански Акварел Зелени Сини Плочки Комплет од 4 подигнете го вашиот простор со овој комплет од 4 симпатични коктел салфетки! Тие се одличен начин да донесат поп боја и карактер на забавите и состаноците, а кога ќе се преклопат, тие служат како обични подлоги со дезен. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. Во собата на 4, ткаенина коктел салфетки. Лен Памучно Платно. Преклопен раб, конец за шиење избран најдобро да одговара на дизајнот. Направено По Нарачка во САД.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас