• Обновено
Кинески Новогодишни Балони Поставени Фестивалски Партиски Балони Случаен Стил

Кинески Новогодишни Балони Поставени Фестивалски Партиски Балони Случаен Стил

DEN 367.84

Залиха
Во продавницата

- Погоден За внатрешна и надворешна декорација, полн со празнична атмосфера .Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Бинациус од пазарот На Џојбај. - Боја : Избрана Боја. / Погоден за внатрешна и надворешна декорација, полн со празнична атмосфера | |Оваа ставка е погодна за Новогодишни и други украси На Пролетниот Фестивал. - Материјал : Алуминиумски Филм.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас