• Обновено
Женска Мала Кожна Чанта со Сребрен Ланец, Жолта И Кафеава

Женска Мала Кожна Чанта со Сребрен Ланец, Жолта И Кафеава

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Проверете ја нашата огромна колекција на различни Патни Торби за мажи и жени за да одговараат на различни цели во секојдневниот живот. Нашите чанти се дизајнирани да бидат привлечни и додаваат многу удобност и удобност со нивната функционалност.Карактеристики Женска Мала Кожна Чанта Со Ремен Од Сребрен Ланец Изработена во мека и висококвалитетна кожа од теле затворање на врвот со патент за монети, уво или прст прстенесто наредени во материјал од ткаенина има задна рачка за рачно носење мала торбичка за мали додатоци изработени Во Италијаспецификации Боја : Жолта И Кафеава Должина : 20 см 7,87 инчи.Ширина : 3,5 см 1.37 во.Висина : 14 см 5.51 во.Ремен за рамо : 130 см 51,18 инчи.Тип на затворање : Циперметални Парчиња : Сребрена Боја : Женска Тежина : 0,66 фунти-ШКУ : ZX9 SSNC3282 Жени Мала Кожна Чанта Со Сребрен Ланец, Жолта И Кафеава.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас