• Обновено
Џуди Жени Облека За Спиење Чипка Шиење А-Линија Макси Фустани Краток Ракав Партија Долг Фустан Плоштад Вратот Дома Портокал Л

Џуди Жени Облека За Спиење Чипка Шиење А-Линија Макси Фустани Краток Ракав Партија Долг Фустан Плоштад Вратот Дома Портокал

DEN 431.84

Залиха
Во продавницата

Ласкање На Повеќето Типови На Тело.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Фустан За Спиење, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас