• Обновено
Пејзаж Бања Сет Туш Завеса Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот

Пејзаж Бања Сет Туш Завеса Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот

DEN 415.84

Залиха
Во продавницата

погоден за повеќето стандардни бањи., а дизајнот е извонреден, што може да ја поттикне висококвалитетната атмосфера на вашата бања, што е најдобриот избор за вашата декорација.Различни избори : комплет од четири парчиња бања се многу погодни за вашата куќа, мотел, хотел, студентски дом итн. Внимание : рачно перење или машинско перење во ладна вода, закачете суво, пеглајте на ниска температура, не изложувајте на сончева светлина, не избелувајте. Димензии : вклучен Е Комплет За Бања од 4 Парчиња : 1 x Завеса За Туширање : 66x72 инчи/167x180 см, 1 x Подлога за Бања : 18x30 инчи/45x75 см, 1 x Контурна Подлога : 18x14 инчи/45x35 см, 1 x Капак На Капакот на Тоалетот : 18x14, 7 инчи/45x37, 5 см., а дизајнот е извонреден, што може да ја поттикне висококвалитетната атмосфера на вашата бања, што е најдобриот избор за вашата декорација. Удобен е, нетоксичен и брз во боја, мек и удобен за допир и многу водоотпорен и издржливдимензии : Вклучен Е Комплет За Бања од 4 Парчиња : 1 x Завеса За Туширање : 66x72 инчи/167x180 см, 1 x Подлога за Бања : 18x30 инчи/45x75 см, 1 x Контурна Подлога : 18x14 инчи/45x35 см, 1 x Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас