• Обновено
Иопко Коктел Фустан Обезмастен Фустан Женски Фустан Со Долги Ракави Плетен Секси Краток Фустан Желка В Копче За Вратот Фустани Завиткајте Фустан Црн XL

Иопко Коктел Фустан Обезмастен Фустан Женски Фустан Со Долги Ракави Плетен Секси Краток Фустан Желка В Копче За Вратот Фустани

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Длабоко V вратот дизајн може да ве направи повеќе убави и виталност, 4.26 "Рамо : 52cm/20.Големина : М Биста : 87см/34. Препорачано миење раце. Големина : Л Биста : 90см/35.80" Ракав : 54cm/21. Секси боди фустан за жени, ја истакнува вашата шармантна фигура елегантна и ласкава. Фарбиќ : Изработени Од вискоза, лесни, еластични и меки пролетни фустани за жени, кои не се гледаат, удобни за носење.87 " Рамо : 50cm/19. Големина : XL Биста : 93cm/36.87 " Рамо : 49см/19.брнот Нашата големина Е Азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.47 "Рамо : 47см/18.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас