• Обновено
кинески стил со цветни крилја цвет брош иглички накит за девојки

кинески стил со цветни крилја цвет брош иглички накит за девојки

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Големина : големина на Градите : дијаметар 3,8 см / 1,5 инчи; големина На Моделот : дијаметар 2,5 см / 1,0 инчи класификација : Брошеви И Иглички : - Носете На Капа, Јакна, Ревер, Вратоврска, Ранец или каде било.- Носете ги нашите иглички за да ја изразите вашата индивидуалност, вашата личност и хумор.- Ретро брош со впечатлив метален материјал : Количина На Метален Пакет : 1 х Брош овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. кинески стил со цветни крилја цвет брош иглички накит за девојки.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас