• Обновено
Девојки Летен Фустан Деца Мало Бебе Девојчиња Пролет Лето Солидна Возбуда Краток Ракав Машна Вратоврска Принцеза Фустан Детски Ден Облека

Девојки Летен Фустан Деца Мало Бебе Девојчиња Пролет Лето Солидна Возбуда Краток Ракав Машна Вратоврска Принцеза Фустан Детски

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

1 Годишно Девојче Фустан Девојки Зајаче Фустан Фустан Комбинезони За Мали Девојчиња Венчаница Цвет Девојка Девојче Тупаница роденденска облека Табела : . Партија Фустан Девојка Големина 5 Мала Девојка Фустан Дете Кардигани Девојки 4t Девојки 5t Тексас Фустан Девојки Се Облекуваат 7 Животно. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Обезбедете Удобно Искуство За Секојдневно Носење На Бебето. Тоа Е За Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Фустани за 6 Годишни Девојчиња Ромпер Девојки 10 12 Девојки Божиќен Фустан 5т 4 Годишна Девојка Роденденски Фустан Девојки Зимски Фустани Големина 9. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Фустани За Девојки За Свадба Фенси Фустани За Девојки 10-12 Наука Девојки Се Облекуваат Мали Девојчиња Фустани со Џебови Девојка Памук Фустан. Големина : 110 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 60см/23,62" Должина : 60см/23,62"Големина : 120 Препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 64см/25,20" Должина : 65см/25,59"Големина : 130 Препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 68см/26,77" Должина : 70см/27,56"Големина : 140 Препорачана возраст : 6-7 години Биста : 72см/28,35" должина : 75см/29,53"големина : 150 препорачана возраст : 7-8 Години Биста : 76см/29,92" должина : 80см/31,50" пакетот вклучува : 1пц фустан Виножито Фустан Девојки 6 и фустани За Девојчиња 9 Месец бебе девојка фустан животински принт фустан светкаво 5т фустан.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас