• Обновено
Замена На Батеријата бангоми За Хармонија Далечинска Хармонија Далечински, 190304-190304-

Замена На Батеријата бангоми За Хармонија Далечинска Хармонија Далечински, 190304-190304-

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

- Компатибилен Модел : . Хармонија 900 Далечинска Хармонија 885 Далечински. . - Компатибилен Број На Дел Од Батеријата : . 1903040000190304-0004190304200190304-20019030420001903042001815000037994000033 F12440023 HHD10010 K43 DM36 BM41 BMSE10007 NC1002 NTA2340 R1 G7 RIG7 R-IG7 RLI001.9. Забелешки : ве Молиме осигурајте се Дека Бројот На Делот Од Батеријата И Моделот На Уредот на апликацијата за батерии одговараат на вашата оригинална батерија. Ако не сте сигурни,ве молиме консултирајте се со нас. Компатибилни Модели На Уреди : Хармонија 900 Далечинска Хармонија 885 Далечински. Број На Дел Од Батеријата : 1903040000 190304-0004 190304200 190304-200 1903042000 1903042001. 950m Ah, WH : 3.52 Wh, Напон : 3.7 V, Димензии : 2.09 x 1.3 x 0.31 mm. сите батерии се Сертифицирани СО ISO9001, Ro HS и CE . 12-месечна Гаранција и 30-дневна Гаранција За Враќање На Парите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас