• Обновено
Клиренс Фустани Плус Големина Оган Продажба Женски Долг Ракав Екипажот Вратот Еластична Вратоврска Половината Фустан

Клиренс Фустани Плус Големина Оган Продажба Женски Долг Ракав Екипажот Вратот Еластична Вратоврска Половината Фустан

DEN 431.84

Залиха
Во продавницата

Овој Фустан Жените Ви Носи Шармантна и Елегантна Крива На Телото. Изработени Од Издржлива, Еластична и Удобна Ткаенина. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини наместо табела со големини, и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Овој Фустан Е Класичен Додека Е Секси, Демне Вашите Нозе За Убавина. Инструкции За Нега : Рачно Перење Во Нежна Ладна Вода/ Машинско Перење Во Вреќа За Перење/ Одвоено Перење Во Боја/ Пеглајте Ги Наборите Пред Фотографирање/ Не Избелувајте/Не Сушете Се. Едноставниот И Основен Дизајн На Фустан Го Прави Овој Фустан Погоден за Обликот на Телото на Повеќето Дами. Извонреден Дизајн : На Дизајнот На Половината За Да Ги Измените Линиите на Вашето Тело, Горната Должина на Коленото и Изгледот На Половината На Предната Вратоврска Ве Прават Да Изгледате Потенок и Ја Продолжувате Должината на Нозете.It На Дише, Лесен Фустан, дизајн На Вратот го прави посекси и попривлечен за носење. Многу Убави Детали, Убав Крој, Одличен Дизајн, Врвна Ткаенина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас