• Обновено
14к Бело Злато Момче Шарм Приврзок ноември Цитрин Жолта 12

14к Бело Злато Момче Шарм Приврзок ноември Цитрин Жолта 12

DEN 2063.84

Залиха
Во продавницата

14к Бело Злато Момче 6х4 Овален Вистински Цитрин-ноември, Накит, Приврзоци , Накит, Приврзоци , Накит, Приврзоци И Шарм, Роден Камен, Деца Од Роден Камен, Материјал : Примарна Чистота : 14к|Камен Тип_1 : Цитрин|Камена Боја_1 : Жолта|Камена Количина_1 : 1|Должина На Предметот : 21 мм|Позлата : Родиум|Камена Тежина_1 : Кт|Материјал : Основно : Третман со злато|Камен_1 : Греење|Тежина На предметот У/М : Гм|Ширина На Предметот : 12 Мм|Тип На Производ : Накит|Тип На Накит : Приврзоци И Шарм|Продаден По Единица : Секој|материјал : ПРИМАРНА - Боја : Бел|Метод На Создавање Камен_1 : Природен|Месец На Раѓање : (11) Ноември|Карактеристики На Шарм : Момче Висококвалитетен накит и услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас