• Обновено
Еднобојна Зелена Трпеза Тркач Дома Свадба Декор Табела Знаме Табела Централни Парчиња Декорација Забава Јадење Долг Чаршав

Еднобојна Зелена Трпеза Тркач Дома Свадба Декор Табела Знаме Табела Централни Парчиња Декорација Забава Јадење Долг Чаршав

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Еднобојна Зелена Трпеза Тркач Дома Свадба Декор Табела Знаме Табела Централни Парчиња Декорација Забава Јадење Долг Чаршав Материјал И Дизајн : Дизајниран Од оригиналниот уметник, изработен со материјал за бура. Мека, издржлива и цврста шиење, без мирис и не бледнее. Со еколошки долготрајни бои со светли бои за осветлување на вашиот дом. Одлична Идеја За Подарок : како неопходност за семејна рустикална декорација на забави, тоа е обично празничен подарок избран од многу луѓе. На Денот На Благодарноста, Божиќ, Велигден, Денот На Свети Патрик, Денот На Таткото, Денот на Мајката или затоплувањето на куќата, добар избор за семејството, постарите и пријателите. Потсетник : направени и брод Од Кина. може да има мали отстапувања поради различните дисплеи и светла. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние сме среќни да ви помогнеме.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас