• Обновено
Среќни Модерни Машинки Алатки За Уметност За Нокти Сет Гел За Сува Фототерапија Повеќебоен Гел За Продолжување На Светки 15мл Нокти За Нокти За Нокти Комплет За Ман?

Среќни Модерни Машинки Алатки За Уметност За Нокти Сет Гел За Сува Фототерапија Повеќебоен Гел За Продолжување На Светки 15мл

DEN 143.84

Залиха
Во продавницата

Трансфер На Ноктите И Под Светилка За 2 Минути Или ПОД ЛЕД Светилка за 30 -.Користете за и префрлете налепници за фолија за нокти гел За Акрилни Нокти Гел Јасно Набавете Полски Нокти Работи За Почетници Нокти Живот Чекор 6. Исечете Парче Фолија За Нокти И Притиснете Ја На Ноктите. Поднесете Го Горниот Слој На Површината На Ноктите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас