• Обновено
Дадарија Пижами За Жени Божиќ Не Позициониран Печатење В-Вратот Пердув Детали Долги Ракави Боди Долна Облека Пижами Црвена XXL, Жени

Дадарија Пижами За Жени Божиќ Не Позициониран Печатење В-Вратот Пердув Детали Долги Ракави Боди Долна Облека Пижами Црвена XXL,

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

☛Божиќ Не Позициониран Печатење В-Вратот Пердув Детали Долги Ракави Боди Долна Облека пижами завршува. ━━━━━━━━━━ Добредојдовте Во Дадарија ━━━━━━━━━━. Е-маил : . Лесен краток ракав со џеб на градите обезбедете ја најблиската и најбрзата локација на складиштето за вашиот пакет за враќање. Вовед Во услугата Се Фокусира На тестирање И развој на женски фустани, блузи, палта, јакни, кошули, костими за капење, бикини, долна облека, бебешки кукли, пижами, долна облека, комплети за пижами и друга облека. ●Топли Совети € Поради преклопување И транспорт, домашно носење костум можеби се очигледни брчки. По обработката, ефектот на сликата се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши. Дадарија во Рамките На Жената ние сме експерти за удобност со плус големина и тоа го правиме повеќе од 10 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас