• Обновено
Анбех Плисирана Кошула Со Надуени Ракави Женски Врат Со Еднобојни Врвови Летна Шуплива Туника Облечена Блуза

Анбех Плисирана Кошула Со Надуени Ракави Женски Врат Со Еднобојни Врвови Летна Шуплива Туника Облечена Блуза

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

24inLength-68cm/26.63inLength-69cm/27.98in-Sleeve-26cm/10. Ве молиме погледнете ја листата со големини пред да ја купите. Женската Плисирана Кошула Со Надуени Ракави е изработена од мешавина од памук и полиестер, мека и удобна, дише и погодна за кожата. Лесен и мек, Ви Овозможуваат пријатно искуство за носењеуникатен ДизајнНова Мода Ажурирани Плисирани Надуени Ракави За жени, V кошули за Вратот облечени секојдневни, шуплива еднобојна блуза лабава одговара. M : -Bust-99cm/38., Верувајте дека ќе бидете најшармантното постоење на фотографиите.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас