• Обновено
Хаит Мажи Хулахопки Брз Сув Основен Слој Еластични Панталони За Компресија На Половината Спортска Панталона Трчање Хеланки Со Цврста Боја Црвена XL

Хаит Мажи Хулахопки Брз Сув Основен Слој Еластични Панталони За Компресија На Половината Спортска Панталона Трчање Хеланки Со

DEN 574.24

Залиха
Во продавницата

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Еластичен Појас : машки хеланки за компресија за трчање користејќи дизајн со широк појас, се вклопуваат блиску со половината, обезбедуваат удобност и анти-лизгава, овозможувајќи ви да се движите без ограничувања. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Атлетски Панталони За Компресија, Активни Ладни Суви Хулахопки за Трчање, Фитнес Хеланки за Вежбање. Дизајн-Мажи Компресија Хеланки, Активни Кул Суви Работи Хулахопки Со Џеб, Спортски Хулахопки Панталони, Тренингот Фитнес Хеланки.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Хеланки Совети : 1.Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Атлетски Панталони За Компресија, Мажи Атлетски Хеланки, Хулахопки За Трчање Во Теретана,Тип На Основен Слој : Цврста Боја : Бела, Црвена, Сина, Темносина, Црвена Големина На Вино : С, М, Л, XL, 2xl Материјал : Полиестерски Спандексваист : Средна Должина На Половината : сезона до Глуждот : Пролет, Лето ,umn, Fall, Зимакарактеристики : 1. Шевови Со рамен брава : спортските компресивни хеланки користат рамни Шевови, ја зголемуваат издржливоста и спречуваат триење за време на вежбите, носат исклучително удобност за секој спорт.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас