• Обновено
Калсунбаби Новороденче Девојче Есенска Облека Цветен Ромпер + Лента За Глава Со Лак За Глава Сет 0-18М

Калсунбаби Новороденче Девојче Есенска Облека Цветен Ромпер + Лента За Глава Со Лак За Глава Сет 0-18М

DEN 265.44

Залиха
Во продавницата

Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : бебиња девојки есенски секојдневен ромпер, цветен ромпер со кружен врат со долги ракави со лента за глава со лак, затворање на меѓуножјето, многу погодно за кожата. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. 80 t Должина : t41t Bust : t56tadvisted Возраст : t6-9 Месеци.(1 инч=2,54 см).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас