• Обновено
Сет За Заклучување На Кука За Заклучување На Приколка ЗА Приколка ЗА Приемник T8J2

Сет За Заклучување На Кука За Заклучување На Приколка ЗА Приколка ЗА Приемник T8J2

DEN 183.84

Залиха
Во продавницата

Црна приколка бравата кука заклучување приемник +1/4 заклучување безбедност анти-кражба безбедност влечење јазик пинфекција : притиснете ја бравата лесно по отворањето.Обезбедени се два тубуларни клучеви за полесно заклучување и отклучување. 1/4 заклучување на вртење, лесен за ракување. Со водоотпорна и отпорна на прашина гумена капа за спречување на внатрешна корозија.Можете да користите иглички за заклучување со или без заклучување. Ако се користи со брава, посебен пружински клип и 2 дупки обезбедуваат дополнителна безбедност. Две дупки за стегање на 2" и 2,5" се користат за приемници со различни големини.Гумениот О-прстен спречува какво било штракање и ја одржува иглата на куката мирна.Со водоотпорна и отпорна на прашина гумена капа за спречување на внатрешна корозија.Пред купување, ве молиме потврдете ги сите димензии на куката.спецификација : боја : Блекматеријал : челик и цинк легура и Гумени пакет Содржини : 1_ црна кука заклучување2_ Клуч Кука Заклучување Сет Dia Приколка Накуцване Приемник ЗАКЛУЧУВАЊЕ T8 J2.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас