• Обновено
Домашни Женски Летни Врвови-Секојдневни Модни Лабави Кошули Со Кратки Ракави Со Отпечатен Врат За Жени Розова

Домашни Женски Летни Врвови-Секојдневни Модни Лабави Кошули Со Кратки Ракави Со Отпечатен Врат За Жени Розова

DEN 160.96

Залиха
Во продавницата

Големина Табела : (Л )Големина : М Големина.12" Должина : 68см/26. Ветуваме 30-дневно безусловно враќање на средствата.Домашни Женски Летни Врвови - Печатени Секојдневни Модни Кошули Со Широк Краток Ракав Со Врат За Жени Пинк0 За брендот Домови е посветена на водечкиот урбан женски моден вкус на облекување, застапувајќи се диверзифицирани со класичниот концепт на фустан и културата на облека, фокусирајќи се на обликување на модата, личноста, елегантната и убава женска слика.95 " Големина : XXXL Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40. Дизајн концепт : вашето задоволство, нашата потрага, врз основа на класичните елементи за дизајн на дуксери плус визијата на дизајнерот за трендовскиот ване, уникатен во дизајнот за да се исполнат потрагата на луѓето за удобен трендовски квалитет на облека користејќи висококвалитетни сопствени ткаенини, по многу модификации на обликот, користејќи тродимензионална технологија за сечење, бод само за да ви даде, да донесе задоволство од искуството со носење.58 "Ракав : 13см/5.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас