• Обновено
Капрезе Женски Широки Комбинезони За Нозе Широк Ревер Вратот Палацо Панталони Празничен Костим За Влечење Ромпер

Капрезе Женски Широки Комбинезони За Нозе Широк Ревер Вратот Палацо Панталони Празничен Костим За Влечење Ромпер

DEN 284.64

Залиха
Во продавницата

Нега за перење : машина за перење. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Комбинезони За Нозе, Секојдневни Панталони За Палацо На Летна Плажа, Моден Широк Хаваи Долг Костим за Играње. Дизајн : Секојдневен, еластичен струк, едно парче, врат против ревер, краток ракав, цветен принт, врвка за влечење, три џебови, растеглив долг комбинезон за панталони. Дизајн-Секојдневен Лабав Комбинезон Со Цветни Принтови, Панталони За Одмор Бохо Палацо, Широка Нога, Со Џебови, Врат На Ревер, Костим за Играње Со Кратки Ракави, Џемпер Со Долги Панталони Со Врвки.Рачно миење ладно одделно се препорачува.Закачете се да се исуши.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Палацо Костим За Играње, Долги Панталони, Широк Ромпер За Нозе, Тип На Шема За Играње Со Кратки Ракави : Цветен Принт, Џебови, Врвка За Влечење : Армиска Зелена, Кајсија, Бела, Црвена, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете табела со големини За Избор Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : Должина На Вратот На Ревер : Должина На Кратки Ракави : Целосна Должина На Половината : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Дом, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Ноќ, Дневни Карактеристики : 1.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас