• Обновено
Mrigtriles Затворен Завеси Кујна Бања Неткаен Плисирани Ролетни

Mrigtriles Затворен Завеси Кујна Бања Неткаен Плисирани Ролетни

DEN 704.00

Залиха
Во продавницата

Внатрешни Завеси Кујна Бања Неткаен Плисиран Ролетниспецификација : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и лесен.Доаѓа со двострана леплива лента за лесна инсталација.Совршен за кујни, бањи и многу повеќе.Име на производот : кујна завеса материјал : Полиестерквантитет : 1 сет карактеристики : издржлив, лесен за инсталирање, корисен, ролетнидимензии : 90см х 150см/35.4 во х 59.1 инчи (прибл.) Пакетот вклучува : 1 сет на завеси материјалот е безбеден и издржлив, исполнувајќи ги стандардите за тестирање. Нашите производи се разновидни, со комплетни стилови и бои и пристапни цени. Декорациите можат да ја зголемат атмосферата и да го подобрат квалитетот на животот. Погоден за Ноќта на Вештерките, Божиќ, празници и секојдневна употреба.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас