• Обновено
Бел Природен Дијамантски Ореол Прстен во 10к Жолто Злато

Бел Природен Дијамантски Ореол Прстен во 10к Жолто Злато

DEN 8464.00

Залиха
Во продавницата

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да Се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне Овој Прекрасен Бел Природен Дијамантски Ореол Прстен во 10к Жолто Злато (1 Cttw) Едноставно убав! Прави одличен подарок за Секој Божиќ, забава, свадба, дипломирање, Ден На Мајките, Годишнина, Свршувачка, Свадба, Роденден, Празник, Ветување, Вљубените или Специјална Пригода! Прекрасна ангажман свадба прстен карактеристики прекрасен бендови се симбол на Љубовта Е Големини На Располагање : 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5 с Големини На Располагање : 7, 7.5, 8, 8.5,9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14. (Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како) Изработено - Во Висококвалитетно 10к Цврсто Злато кое обезбедува исклучителен сјај и крајна заштита. Камен : Бел Природен Дијамант Со Јасност I2-I3. Форма На Камен : Тркалезна Форма. Тип На Поставување : Огради. Метод На Создавање : Природен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас