• Обновено
Кетијх-чн Поштенски Дуксер Женски Целосен Патент Долг Ракав Лесни Дуксери Џебови Јакна Палто Сина, С

Кетијх-чн Поштенски Дуксер Женски Целосен Патент Долг Ракав Лесни Дуксери Џебови Јакна Палто Сина, С

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Оваа блуза за џемпери со врат на екипажот е неопходна за овааumn fall и зима.32" Ракав : 58см/22.02" должина : 73см/28.50" Ракав : 61см/24.35"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 116см/45.90" ракав : 62см/24.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас