• Обновено
Abtel Затемнување Завеси Grommet Прозорци Завеси Енергетски Ефикасни Дебели Затемнување Прозорец Завеса Топлинска Изолирани Луксузни Ув Заштита Стил-I 2pc: 42x84in

Abtel Затемнување Завеси Grommet Прозорци Завеси Енергетски Ефикасни Дебели Затемнување Прозорец Завеса Топлинска Изолирани

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

Класичен Дизајн : Завесата Со Текстура На Лен додава мека димензија на прозорците за простор што се чувствува рустикален, но сепак комплетен.Елегантен и Стилски Дизајн : Со суптилна тесна ткаена шема, овие панели за затемнување нудат повеќе визуелен интерес отколку обичните завеси.Заштеда на енергија : Чувајте ги вашите простории од студени нацрти во зима и одбијте ја летната топлина со нашата иновативна технологија за термичко обложување, помагајќи ви да заштедите пари за греење и ладење на вашиот дом. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Лесно за нега : машина за перење Во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас