• Обновено
Предна Пешачка Машка Торба За Дуфели Мулти Џебови Торби За Теретана Патент Со Голем Капацитет Ранец За Патување Суви Влажни Разделени Жени Сини

Предна Пешачка Машка Торба За Дуфели Мулти Џебови Торби За Теретана Патент Со Голем Капацитет Ранец За Патување Суви Влажни

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

Предниот џеб со патент може да се користи за поставување мобилни телефони, таблет КОМПЈУТЕР итн.поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.ПРЕГРАДА за ЧЕВЛИ, СУВА може да се користи и во затворени простории и на отворено. Сув Влажен Одвоен Ранец : материјалот отпорен на вода со висока густина може да ви помогне да ги одделите сувите предмети и влажните предмети,доколку имате влажна облека или крпа,можете да ја ставите во оваа чанта со вкрстено тело. Широка Апликација Торба За Дуфел : торбата За Спортска сала е совршен сигурен придружник и за внатрешни и за надворешни работи sports.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас