• Обновено
Бомото Машки Секојдневен Дуксер Врвка За Влечење Редовни Дуксери За Зимско Руно Дуксери Со Долги Ракави Сина Црна 2XL

Бомото Машки Секојдневен Дуксер Врвка За Влечење Редовни Дуксери За Зимско Руно Дуксери Со Долги Ракави Сина Црна 2XL

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Дизајн-Секојдневни Дуксери, Споен Блок Во Боја, Патент, Дуксери со Долги Ракави, Пуловер Со Врвки, Патент, Опуштено Вклопување, со Џебови.Опис : Пол : Мажи Маж, Маж, Господин Стил : Машки Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Дуксери Со Патент Тип На Шема : Споени, Блок Во Боја, Качулка, Патент, Врвка За Влечење, Џебови Боја : Каки Црна, Темно Сива Црна, Сина Црна, Светло Сива Сина, Светло Сива Црна, Темно Сива Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3xlmaterial : 85% Полиестер, 15% Pottonneckline : Hoodedlength : Колковите Должина Ракав Должина : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зима Карактеристики : 1. Модни есенски зимски дуксери за мажи кои имаат споени, блок во боја, пуловер, качулка, лента за влечење, патент, со џебови напред.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Совети За Дуксери : 1.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас