• Обновено
Женски Лето Краток Ракав Блузи Мода Градиент Вратоврска Боја Плус Големина Круг Вратот Маица Лабава Повик Преголеми Блуза Трендовски Удобни Маици Пинк ХХХХЛ

Женски Лето Краток Ракав Блузи Мода Градиент Вратоврска Боја Плус Големина Круг Вратот Маица Лабава Повик Преголеми Блуза Трендовски

DEN 323.04

Залиха
Во продавницата

Заштеда На Женска Облека. Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба. Женски Блузи И Кошули. Ве молиме побарајте JSGEK +Жени/Мажи+ Подароци/Блузи/ Маици/Фустан/Дуксери/Дуксери/Кардиган/Резервоар / Панталони/Палта/Јакни, или кликнете на името НА брендот JSGEK на насловот За Да најдете повеќе изненадувања JSGEK Clearence Денес Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го тимот НА услугата JSGEK, ние ќе го решиме за вас. ●Тркалезниот врат /внек /екипаж /кошули за жени покажува елегантен, стилски изглед кој добро функционира со панталони, фармерки, хеланки, панталони со широки нозе, панталони од костум и така натаму. Женски Врвови. За секојдневниот Живот, тој е флексибилен лабав и совршен со соодветни фармерки за да се опуштите и да уживате во слободното време. Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА ЈСГЕК Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО ЈСГЕК ЈСГЕК е посветена на обезбедување женска /Машка облека и додатоци. Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5 - 1 Инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам! Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам? А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас