• Обновено
Мажи Мода Денот На Независноста Знаме На Личноста Печатени Копчиња Стојат Јака Маица Кошули Машки Редовни Фит Дише Блузи

Мажи Мода Денот На Независноста Знаме На Личноста Печатени Копчиња Стојат Јака Маица Кошули Машки Редовни Фит Дише Блузи

DEN 511.84

Залиха
Во продавницата

80" ракав : 61см/24.41" должина : 76см/29.02" должина : 74см/29. Мултифункционални Машки Кошули За Вежбање : Погодни За спортски и тренинг активности, како што се јога,велосипедизам, трчање,играње кошарка, фудбал, кревање тегови; исто така погоден за рекреативни прилики како плажа, собири за скара,градинарство итн.92" големина : Xxl биста : 142см/55,91" рамо : 66,5 см/26,18" ракав : 63см/24,80" должина : 78см/30,71" големина : Хххл биста : 150см/59,06" рамо : 68,5 см/26,97" Ракав : 64см/25,20" должина : 80см/31,50" Мажи обична Кошула Обичните деловни кошули за голф За мажи Би можеле да Одговараат за секоја пригода : дома, работа, состаноци, Спорт, патувања и така натаму.39" ракав : 62см/24.13" големина : xl Биста : 134см/52.Големина : С Биста : 116см/45,67" Рамо : 60см/23,62" Ракав : 59см/23,23" Должина : 70см/27,56" Големина : М Биста : 122см/48,03" Рамо : 61,5 см/24,21" Ракав : 60см/23,62" Должина : 72см/28,35" Големина : Л биста : 128см/50.76" рамо : 64. Кошулата блузи теретана кошула е убава за спортски и тренинг активности, како што се јога,велосипедизам, трчање,играње кошарка, фудбал, кревање тегови; исто така погоден за рекреативни прилики како плажа, собири за скара,градинарство итн.Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен И домашен стил : Мода и рекреативен материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатена Машка Кошула За Голф Спортски Поло Маици за Мажи.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас