• Обновено
Резервоар За Женски Женски Обвивки Околу Кожа Со Цврста Боја Цевка Врвни Перформанси На Кошулата Врвови За Жени Женски Врвови Црвена XL

Резервоар За Женски Женски Обвивки Околу Кожа Со Цврста Боја Цевка Врвни Перформанси На Кошулата Врвови За Жени Женски Врвови

DEN 288.00

Залиха
Во продавницата

Материјал : стп.87"големина : xl биста : 86cm/33. големина На Пакетот : 0х0х0см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.77" Должина : 20cm/7. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !.86" половината : 72cm/28.) Табела големина : .66" женски врвови,женски летни Врвови 2023,резервоар за жени,Женски резервоари,плус големина блузи За Жени,блузи за жени 2023,Тенкови За Жени,плус големина на резервоари за жени,резервоари за жени секојдневно лето,камизола За Жени,женски тенкови и ками,врвови за ками за жени,женски резервоари за камизоли,Плус големина Камизоли за жени.13" Половината : 60cm/23.71" Половината : 64cm/25. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.92" должина : 22cm/8.62" Должина : 18cm/7. Стп Кожа, Без Ракави, V Вратот, Култура Резервоарот Врвот.28" Половината : 68cm/26. Повлечете Го Затворањето.09"Големина : M Биста : 78cm/30. Рачно Миење.20" Должина : 19cm/7. 90% Полиестер, 10% Еластан. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас