• Обновено
Гудхд Нерѓосувачки Челик Хакер Клешти Летаат Врзување Алатка Пробие Клип Пердув Материјал Клешти

Гудхд Нерѓосувачки Челик Хакер Клешти Летаат Врзување Алатка Пробие Клип Пердув Материјал Клешти

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Опис : * Сосема нов И квалитетен* Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и практичен* Мазни и прецизни вилици* Издржливи и отпорни на ' рѓа* лесни за држење бруси или материјали цврсто спецификација : *Материјал : Нерѓосувачки челик*Боја : (Како Што Покажуваат Сликите)*Големина : Голема : Прибл.70*25мм Медиум : Прибл.65*25мм Мал : Прибл.53*17мм*Тежина : околу 2,2 g-7,5 g/pcs пакетот вклучува : 1x пробие клешти забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Гудхд Нерѓосувачки Челик Пробие Клешти Летаат Врзување Алатка Пробие Клип Пердув Материјал Клешти.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас