• Обновено
Главната ЈПО во. Горд Ветеран Хром Регистарска Табличка Рамка

Главната ЈПО во. Горд Ветеран Хром Регистарска Табличка Рамка

DEN 10624.00

Залиха
Во продавницата

Одговара на 6" х 12 " регистарски таблички. Доаѓа со претходно дупчат дупки. Издржливата хромирана рамка е украсена со две влошки во целосна боја. Доаѓа со претходно дупчат дупки на врвот за монтирање на вашето возило. Горд Ветеран Хром Регистарска Табличка Рамка.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас