• Обновено
Машка Летна Лесна Сламена Свинска Пита Дерби Федора Превртување Раб шапка в Лента

Машка Летна Лесна Сламена Свинска Пита Дерби Федора Превртување Раб шапка в Лента

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Опис : . Машката Свинска Пита потекнува од 1930-тите. Наречена Свинско Месо затоа што наликува на вистинска свинска пита. Нов Кул Стил За Лето лесен премиум структурирано тврдо тело со внатрешна лента за пот, без постава за ладна удобност. Фенси повеќебојна лента за бруто зрна. Чувајте ги штетните УВ зраци надвор од лицето. Совршен за топло и топло време активности на отворено, ќе ве одржува ладни. Ќе комплимент секоја облека. Карактеристики : . - 100% Хартија плетенка. - Стил : Свинско Месо Федора Капи. - С/М : прибл 22", Големина 7). - Л/XL : приближно 23", Големина 7-1/4). Лесен со внатрешна пот бенд. Нема поставата за кул удобност. Раб : 2"; Висина : 3-1/2".

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас