• Обновено
В-Вратот Графички Отпечатоци Блуза Повик Мода Краток Ракав Блузи За Жени Греј С

В-Вратот Графички Отпечатоци Блуза Повик Мода Краток Ракав Блузи За Жени Греј С

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

20" Големина : Л САД : 8 Биста : 108см/42. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони.13" големина : 4xl сад : 16 биста : 136cm/53. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул.69" Ракав : 27cm/10.26" Должина : 78СМ/30. - Пол : Женски.Овој Моден Краток Ракав.24" рамо : 52cm/20.66" Рамо : 44см/17.77" Големина : XL сад : 10 биста : 114см/44. обични женски врвови; дами блузи и блузи лето.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас