• Обновено
Врти Врежани Елен Рогови Волфрам Карбид Фабрика Свадба Бенд

Врти Врежани Елен Рогови Волфрам Карбид Фабрика Свадба Бенд

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Тоа значи дека ниту еден метал не може да гребе волфрам, но неметалите како што се дијамантите, сафирите и другите кристали се потешки од волфрамската конзерва. Нашите машки венчални прстени од волфрам доаѓаат во низа завршетоци и стилови, така што можете да најдете оној што совршено ја одразува вашата личност и стил. Удобниот ентериер за вклопување го прави овој волфрамски прстен неверојатно лесен за носење. Волфрамот е најотпорен на гребење и најтврд метал на Земјата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас