• Обновено
Сонување На Плишани Мечиња Ознака За Регистарска Табличка Рамка, Повеќе Бои

Сонување На Плишани Мечиња Ознака За Регистарска Табличка Рамка, Повеќе Бои

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Џез до вашето возење со оваа кул рамка регистарска табличка! Оваа рамка за регистарски таблички може да се користи во предниот или задниот дел на возилото и ќе одговара на сите стандардни Северноамерикански (сад и Канада) нумерирани и новини регистарски таблички. Надворешните димензии на рамката се приближно 12,25 на 6,3 инчи (31,1 см на 16,0 см), а центарот на дупките за прицврстување е оддалечен 7,0 инчи (17,8 см). Рамката е изработена од ув отпорна абс пластика во прикажаната боја/шема и вклучува 3д дизајн обвиткан со уретан како што е прикажано. Сонувајќи За Плишани Мечиња Рамка За Ознака За Регистарска Табличка, Повеќе Бои : џезирајте го вашето возење со оваа кул рамка за регистарска табличка. Ќе одговара на сите стандардни северноамерикански регистарски таблички. Надворешните димензии се 12,25" х 6,3". Направени од УВ отпорни АПС пластика во боја / модел прикажани.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас