• Обновено
Мираж Производи За Миленичиња Заглавени Кученце Кристал Бандана Смарагд Зелена Мала

Мираж Производи За Миленичиња Заглавени Кученце Кристал Бандана Смарагд Зелена Мала

DEN 234.56

Залиха
Во продавницата

Спецификации бренд : Мираж Производи За Миленичиња Дел Број : Боја : Смарагд Зеленило : Мали Карактеристики дизајнот На Кристал додава сјај и стил на изгледот на вашето домашно милениче банданата е изработена од висококвалитетни материјали за издржливост И удобностсовршен за специјални прилики или секојдневно носењелесен За прицврстување и отстранување со едноставен дизајн на вратоврска-СКУ : МР67-74 - СМЕГ Мираж Производи За Миленичиња Заглавени Кученце кристал Бандана Смарагд Зелена Мала.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас