• Обновено
Коачухар Ангел Крилја Шкафче Ѓердан Стерлинг Сребрена Срцева Шкафче Ѓердан Што Држи Слики Спомен Приврзок Ѓердан Накит Подароци За Жени Девојки

Коачухар Ангел Крилја Шкафче Ѓердан Стерлинг Сребрена Срцева Шкафче Ѓердан Што Држи Слики Спомен Приврзок Ѓердан Накит Подароци

DEN 752.00

Залиха
Во продавницата

Редовното чистење и носење сребрен накит ќе помогне.Сите наши производи се направени од дизајнери, врз основа на моден накит и оригинален дизајн, дизајн повеќе за љубителите На накит висококвалитетен дизајн на накит, нашите производи вклучуваат ѓердани, обетки, прстени и нараквици. За да не се оцрни вашиот сребрен накит кога не се носи, чувајте го завиткан во мека крпа и ставен во пластична кеса со патент. Најдобар Подарок Идеален Подарок За себе, Жени, Дами, Девојки, Тинејџери, Деца, Сопруга, Мајка, Ќерка, Девојка, неа, идеи за свадбени подароци, идеи за подароци за девојки, На Годишнини,Специјални Прилики, Роденден,Ден на Благодарноста, Ден На Мајката итн. Тежина : 8 грама.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас