• Обновено
Женски Памучни Гаќички Гаќички Чипка Боксерски Гаќички Беспрекорна Цврста Боја Удобни Гаќички Со Низок Струк

Женски Памучни Гаќички Гаќички Чипка Боксерски Гаќички Беспрекорна Цврста Боја Удобни Гаќички Со Низок Струк

DEN 207.68

Залиха
Во продавницата

Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите. Секојдневно со фармерки, можете да се направите секси и шармантни, намалувајќи го срамот на вообичаената женска долна облека. ГАРАНЦИЈА ПО ПРОДАЖБАТА-секогаш со нетрпение ги очекуваме вашите прашања и поддршка.Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Половината : 55-65см/21,65-25,59" колк : 65-75см/25,59-29,53" Должина : 26см/10,24" тежина : 40-45кг Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Половината : 60-70см/23,62-27,56" Колк : 70-80см/27,56-31,50" должина : 26см/10,24" тежина : 50-55кг Големина : л сад : 8 еу : 38 половината : 65-75см/25,59-29,53" колк : 75-85см/29,53-33,46" должина : 26см/10,24" тежина : 60-70кг Големина : хл сад : 10 еу : 40 половината : 70-80СМ/27,56-31,50" колк : 80-90см/31,50-35,43" должина : 26см/10,24" тежина : 70-80кг големина : ххл сад : 12 еу : 42 ПОЛОВИНАТА : 75-85см/29,53-33,46" колк : 85-95см/33,46-37,40" должина : 26см/10. Беспрекорно, но високо истегнување. Ве молиме, не двоумете се да ја контактирате нашата служба За корисници Ако имате какви било прашања во врска со пакувањето гаќи.37" ДОЛЖИНА : 26СМ/10. ПОВЕЌЕ USAHGES чипка долна облека за жени се прекрасни во боја и може да се носат како подароци или кога сте бремени.Овие памучни гаќи одлично се мијат и сушат во машината за сушење и нема непријатна еластика против кожата. Прави да се чувствувате пријатно и секси во текот на целиот ден.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас