• Обновено
Аудио Системи BVB9364RC АВТОМОБИЛ ДВД Плеер, Bluetooth, 6.2 Лцд Задна Камера

Аудио Системи BVB9364RC АВТОМОБИЛ ДВД Плеер, Bluetooth, 6.2 Лцд Задна Камера

DEN 3282.08

Залиха
Во продавницата

Обратно со доверба во тесни точки со вклучена камера за заден поглед. Ставете ја вашата забава во голема брзина со Шефот Аудио BVB9364 RC. Влезови-USB, SD, камера за заден преглед (камерата се продава одделно). USB полнење. Излези : Користете ги предните, задните и излезите пред засилувачот на сабвуферот за да ги поврзете звучниците (напред лево / напред десно и задно лево / задно десно) и сабвуферот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас