• Обновено
Машки Модни Патики Чевли За Трчање Воз Одење Атлетски Тенис Спорт Секојдневна Теретана За Вежбање

Машки Модни Патики Чевли За Трчање Воз Одење Атлетски Тенис Спорт Секојдневна Теретана За Вежбање

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Увезени. Гумен ѓон. Удобен Плетен Мрежен Горен Дел : мрежата погодна За Кожата има добар циркулационен систем што дише. Тоа ќе ви овозможи ладна, удобна и лесна средина за стапалата. Слободно Трчање : флексибилните машки тениски патики и текстилната внатрешност ќе понудат исклучително вклопување и целодневна удобност. Влошките што ја отстрануваат влагата ги одржуваат вашите стапала свежи при одење. Тоа ќе биде најдобриот избор за вежбање. Издржливи и Нелизгачки : чевлите за одење користат висококвалитетен гумен ѓон. Ефикасно го апсорбира подвижниот удар, го ублажува притисокот на стапалото. Донесете доволно амортизирање. Designономски дизајн против лизгање, обезбедете добар стисок. Мода и Едноставна : чевлите за Трчање имаат стилска шема на бои и стил ви даваат поинакво визуелно искуство. Моден дизајн без значаен белег надвор, стабилна поддршка за секојдневна и атлетска пригода. Погоден за секојдневен фустан, пешачење, трчање, возење, на отворено, спорт, патување, вежбање, тренинг, одмор, забава и секоја пригода за машки момчиња, студенти.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас