• Обновено
Вокер Издувни Гасови Тивок Проток Сс Издувни Пригушувач Собранието Одговара изберете: 2005-ФОРД МУСТАНГОТ

Вокер Издувни Гасови Тивок Проток Сс Издувни Пригушувач Собранието Одговара изберете: 2005-ФОРД МУСТАНГОТ

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Пригушувач Тип : Комбинација. ДИЗАЈН ПОТВРДЕН Акустичен и тек тестиран за квалитетен звук во стилот НА ОЕ на кој може да сметате.Комбинирајќи ја единствената конструкција од не ' рѓосувачки челик со широк пазар со замена во стилот на директно вклопување, склоповите ЗА пригушувачи На Сс Со тивок Проток На Вокер обезбедуваат подолг век на траење од типичните алуминизирани пригушувачи и се достапни за домашни и странски возила. ПРЕМИУМ АКУСТИЧНА КОНТРОЛА решетките во стилот НА ОЕ го намалуваат нивото на бучава, додека главите со куполи во стилот НА ОЕ помагаат да се намали зрачениот шум за врвен квалитет на звукот во фабрички стил во споредба со прави перфорирани цевки.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас