• Обновено
Хаити Дами Надвор Рамо Зрак Нога Долги Панталони Секси Балон Ракав Комбинезони Ноќен Клуб Цврсти Плисирани Панталони Виолетова 2XL

Хаити Дами Надвор Рамо Зрак Нога Долги Панталони Секси Балон Ракав Комбинезони Ноќен Клуб Цврсти Плисирани Панталони Виолетова

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

Рачно миење ладно одделно се препорачува. Дизајн На Панталони Со Среден Струк, Два Странични Џебови Без Појас. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика. Нега за перење : машина за перење. Овој Комбинезон е Совршен за Да Ја Покаже Формата на Вашето Тело, Сите Дизајни На Детали Ве Прават Секси и Шармантни. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Широки Комбинезони, Секојдневни Панталони со Долги Ракави, Моден Широк Долг Костим за Играње. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба. Еластични Балони Долги Ракави Лесни за Носење и Полетување.It Може да се Носи Во Секојдневниот Живот,Работата, Спортот, Клубовите, Забавите, Одморите, Плажите, Патувањата и Други Прилики. Натпревар : комбинезонот за жени е убаво да се совпадне со капа, маици, пар сандали и ѓердан итн. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас