• Обновено
22 подароци Орто Одред Ортопедија Ортодонт Канцеларија Кошула, Подароци, Маица

22 подароци Орто Одред Ортопедија Ортодонт Канцеларија Кошула, Подароци, Маица

DEN 335.68

Залиха
Во продавницата

Орто Одред Ортопедија Ортодонтот Канцеларија Стоматолошка Кошула. Унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е основата врз која расте секојдневната мода. Се што му треба е персонализиран дизајн за да ги подигне работите на профитабилност. Специјално откачените влакна обезбедуваат мазна површина за врвна живост и острина на печатењето. Нема странични шевови значи дека нема чешање прекини под рацете. Рамената имаат лента за подобрена издржливост. : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината 22 подароци Орто Одред Ортопедија Ортодонт Канцеларија Кошула, Подароци, Маица.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас