• Обновено
Блузи со манжетни За Жени Летни О-Вратот Кратки Ракави Шупливи Цврсти Секојдневни Маици Женски Врвови Бели 4Х

Блузи со манжетни За Жени Летни О-Вратот Кратки Ракави Шупливи Цврсти Секојдневни Маици Женски Врвови Бели 4Х

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

Можете да го носите сами или да ги подарите Овие Женски Блузи на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/мајка/сестра / баба.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~. Женските Врвови Боја И Големина : Бела;4 X.5" Сезона : Летен Модел Тип : Цврста Декорација : Шупливи Out Collar : O-Вратот3. Ве молиме споредете ги деталите со вашите пред да купите 2.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестил : Секојдневна Должина На Ракавот : Кратки Врвови на Ракавите : 1. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Женските Врвови Се Суштинска Блуза За Жените 2023 Година. Повод : Женските Врвови Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн.Блузи со манжетни За Жени Лето О-Вратот Краток Ракав Шупливи Цврсти Обични Маици Женски Врвови Бела 4xsize табела : Големина : XXXXL Биста : 112-132cm/44. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Женски Врвови. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето(1 см=0,39 инчи,1 инч=2,54 см)нашата продавница се фокусира на создавање на сите видови додатоци за облека и облека, како што се врвовите и дното.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас