• Обновено
Пунтоко женски сандали клиренс, Лето Рамен Стринг Монистра Сандали Боемски Стил Цвет Брава Ремен Чевли

Пунтоко женски сандали клиренс, Лето Рамен Стринг Монистра Сандали Боемски Стил Цвет Брава Ремен Чевли

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.Летни Женски Сандали Со Рамни Жици Со Мониста Во Боемски Стил Чевли Со Ремен За Цвеќе Забелешка : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.2 "нога широк : 10-10, 5 см/3. Големина : 40 САД : 8.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2. Големина : 42 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 ЦН : 260 Нога Должина : 26см/10. Лесен чевел за одење,Удобен дизајн,мода и личност. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1. Големина : 38 САД : 7.7 " нога широк : 9.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9. Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на ременот за тока,Амортизиран избор, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас